DCMN13H6PNK127
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN D-SUB PLUG 13P PNL MNT SLDR
Φύλλα δεδομένων: 1.DCMN13H6PNK127.pdf2.DCMN13H6PNK127.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DCMN13H6PNK127 Κατασκευαστής Cannon
Διαθέσιμη ποσότητα 2355 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DCMN13H6PNK127.pdf2.DCMN13H6PNK127.pdf
Gauge Wire - Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 4 (DC, C) - 13W6
Shell Υλικό, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Σειρά Combo D®, D*M
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα IDCMN13H6PNK127
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 13 (7 + 6 Power) τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Λεπτομερής περιγραφή 13 (7 + 6 Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A, 40A
Επικοινωνία Τύπος Signal and Power Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Φόρμα Επικοινωνίας - Επικοινωνία Τέλος Πάχος 30.0µin (0.76µm)
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins
Στυλ Connector D-Sub, Combo Χρώμα Black
Backspace Spacing -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DCMN17C5PNK87
DCMN17C5PNK87
Περιγραφή: CONN D-SUB PLUG 17P PNL MNT SLDR
Σε απόθεμα: 5263 pcs
Κατεβάστε: DCMN17C5PNK87.pdf
RFQ
DCMN13H6PN
DCMN13H6PN
Περιγραφή: CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER