DCMMY-37P-A101
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
Φύλλα δεδομένων: DCMMY-37P-A101.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DCMMY-37P-A101 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2148 pcs Φύλλο δεδομένων DCMMY-37P-A101.pdf
Gauge Wire 20-28 AWG Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Cup Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 4 (DC, C)
Shell Υλικό, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Σειρά 24308-Style, D*MM
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 051524-0197
DCMMY37PA101
IDCMMY37PA101
IDCMMY37PA101-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 37 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνία Τύπος Signal