DCMC21WA4PJK127
CannonCannon
Cannon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER
Φύλλα δεδομένων: 1.DCMC21WA4PJK127.pdf2.DCMC21WA4PJK127.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DCMC21WA4PJK127 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3228 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DCMC21WA4PJK127.pdf2.DCMC21WA4PJK127.pdf
Gauge Wire - Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 4 (DC, C) - 21WA4
Shell Υλικό, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Σειρά Combo D®, D*M
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα IDCMC21WA4PJK127
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 21 (17 + 4 Coax or Power) τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Προστασία Ingress -
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνία Τύπος Signal and Coax or Power (Not Included)