DCMC17H5PJK127
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
Φύλλα δεδομένων: DCMC17H5PJK127.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DCMC17H5PJK127 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3967 pcs Φύλλο δεδομένων DCMC17H5PJK127.pdf
Gauge Wire - Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 4 (DC, C) - 17W5
Shell Υλικό, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Σειρά Combo D®, D*M
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 17 (12 + 5 Power)
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Προστασία Ingress -
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A, 40A Επικοινωνία Τύπος Signal and Power