DCMAK62SNMBF228F229K128
CannonCannon
Cannon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DCMAK62SNMBF228F229K128 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5404 pcs Φύλλο δεδομένων
Gauge Wire 22-28 AWG Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Crimp Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 4 (DC, C) High Density
Shell Υλικό, Finish Aluminum, Gold Plated Σειρά D*MA
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 3 Αριθμός θέσεων 62
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Grommet Λεπτομερής περιγραφή 62 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνία Τύπος Signal