DCM-27W2S-K126
CannonCannon
Cannon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN D-SUB RCPT 27POS PNL MNT
Φύλλα δεδομένων: 1.DCM-27W2S-K126.pdf2.DCM-27W2S-K126.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DCM-27W2S-K126 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 27POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5931 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DCM-27W2S-K126.pdf2.DCM-27W2S-K126.pdf
Gauge Wire 8-26 AWG Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Cup Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 4 (DC, C) - 27W2
Shell Υλικό, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Σειρά Combo D®, D*M
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 053514-1778
DCM27W2SK126
IDCM27W2SK126
IDCM27W2SK126-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 27 (25 + 2 Coax or Power) τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνία Τύπος Signal and Coax or Power (Not Included)
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Φόρμα Επικοινωνίας -
Επικοινωνία Τέλος Πάχος 30.0µin (0.76µm) Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Στυλ Connector D-Sub, Combo
Χρώμα Black Backspace Spacing -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DCM-3/10
DCM-3/10
Κατασκευαστές: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 300MA 600VAC/VDC
Σε απόθεμα: 4095 pcs
Κατεβάστε: DCM-3/10.pdf
RFQ
DCM-3/4
DCM-3/4
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 750MA 600VAC/VDC
Σε απόθεμα: 4864 pcs
Κατεβάστε: DCM-3/4.pdf
RFQ
DCM-37P-A
DCM-37P-A
Περιγραφή: CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Κατεβάστε:
DCM-37P
DCM-37P
Περιγραφή: CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT