DCE37P0L4A191-146
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
Φύλλα δεδομένων: DCE37P0L4A191-146.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DCE37P0L4A191-146 Κατασκευαστής Cannon
Διαθέσιμη ποσότητα 5304 pcs Φύλλο δεδομένων DCE37P0L4A191-146.pdf
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνία Τύπος Signal