DBU-25P-K87-F0
CannonCannon
Cannon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN DSUB PLUG 25POS HSG
Φύλλα δεδομένων: DBU-25P-K87-F0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DBU-25P-K87-F0 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN DSUB PLUG 25POS HSG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 36658 pcs Φύλλο δεδομένων DBU-25P-K87-F0.pdf
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 3 (DB, B) Shell Υλικό, Finish Steel, Tin-Nickel Plated
Shell Τέλος Πάχος - Σειρά D*U
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 110976-0032
DBU25PK87F0
IDBU25PK87F0
IDBU25PK87F0-ND
Q10689871
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 25 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Κύκλοι του ζευγαρώματος - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (Unthreaded) Χαρακτηριστικά Grounding Indents
διηλεκτρικό υλικό Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled Λεπτομερής περιγραφή Plug for Male Contacts Housing D-Sub Connector 25 Position