DBMK13W3PA222
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN D-SUB PLUG 13POS PNL MNT
Φύλλα δεδομένων: DBMK13W3PA222.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DBMK13W3PA222
Αριθμός εξαρτήματος DBMK13W3PA222 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 13POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9071 pcs Φύλλο δεδομένων DBMK13W3PA222.pdf
Gauge Wire 8-26 AWG Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Cup Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Shell Υλικό, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Σειρά Combo D®, D*M
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα IDBMK13W3PA222
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 13 (10 + 3 Coax or Power) τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνία Τύπος Signal and Coax or Power (Not Included)