DBME13W3P0L4A191
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN D-SUB PLUG 13P PNL MNT SLDR
Φύλλα δεδομένων: DBME13W3P0L4A191.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DBME13W3P0L4A191 Κατασκευαστής Cannon
Διαθέσιμη ποσότητα 5177 pcs Φύλλο δεδομένων DBME13W3P0L4A191.pdf
Gauge Wire - Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Shell Υλικό, Finish - Σειρά Combo D®, D*M
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 13 (10 + 3 Coax or Power)
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Προστασία Ingress -
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνία Τύπος Signal and Coax or Power (Not Included)
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Φόρμα Επικοινωνίας -
Επικοινωνία Τέλος Πάχος 30.0µin (0.76µm) Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Στυλ Connector D-Sub, Combo
Χρώμα Black Backspace Spacing -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DBME13W3P
DBME13W3P
Περιγραφή: CONN D-SUB PLUG 13POS PNL MNT