DBMC13H3SJA197H5
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER
Φύλλα δεδομένων: DBMC13H3SJA197H5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DBMC13H3SJA197H5 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2251 pcs Φύλλο δεδομένων DBMC13H3SJA197H5.pdf
Gauge Wire - Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Shell Υλικό, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Σειρά Combo D®, D*M
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 13 (10 + 3 Power)
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
φλάντζα Χαρακτηριστικό Board Side (4-40) Χαρακτηριστικά Board Lock, Mounting Brackets, Shielded
Λεπτομερής περιγραφή 13 (10 + 3 Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A, 40A