DBMC-17C2P-J-K87
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
Φύλλα δεδομένων: 1.DBMC-17C2P-J-K87.pdf2.DBMC-17C2P-J-K87.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DBMC-17C2P-J-K87 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3118 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DBMC-17C2P-J-K87.pdf2.DBMC-17C2P-J-K87.pdf
Gauge Wire - Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 3 (DB, B) - 17W2
Shell Υλικό, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Σειρά Combo D®, D*M
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 053513-1890
DBMC17C2PJK87
IDBMC17C2PJK87
IDBMC17C2PJK87-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 17 (15 + 2 Coax) τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A, 7.5A Επικοινωνία Τύπος Coax and Signal