DBMA25PPNMBK128K134
CannonCannon
Cannon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN D-SUB PLUG 25POS R/A CRIMP
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DBMA25PPNMBK128K134 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 25POS R/A CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5649 pcs Φύλλο δεδομένων
Gauge Wire - Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Crimp Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 3 (DB, B)
Shell Υλικό, Finish Aluminum, Gold Plated Σειρά D*MA
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 25
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Mounting Brackets Λεπτομερής περιγραφή 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνία Τύπος Signal