DBM17W2P1A0NK87
CannonCannon
Cannon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN D-SUB PLUG 17POS PNL MNT
Φύλλα δεδομένων: DBM17W2P1A0NK87.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DBM17W2P1A0NK87 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 17POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5338 pcs Φύλλο δεδομένων DBM17W2P1A0NK87.pdf
Gauge Wire 8-26 AWG Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Cup Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 3 (DB, B) - 17W2
Shell Υλικό, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Σειρά Combo D®, D*M
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 17 (15 + 2 Coax or Power)
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνία Τύπος Signal and Coax or Power (Not Included)