DAMX15P0L2A191-146
CannonCannon
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DAMX15P0L2A191-146 Κατασκευαστής Cannon
Διαθέσιμη ποσότητα 5224 pcs Φύλλο δεδομένων
Gauge Wire - Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 2 (DA, A)
Shell Υλικό, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Σειρά D*M
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DAMX15P0L2A191146
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 15 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
φλάντζα Χαρακτηριστικό Board Side (M3) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A