DAMAK26SNMBF228F229K128
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN DSUB HD RCPT 26POS PNL MNT
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 194 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 194 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DAMAK26SNMBF228F229K128 Κατασκευαστής ITT Cannon, LLC
Περιγραφή CONN DSUB HD RCPT 26POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 194 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - DC Spark Over (Nom) Copper Alloy Τάση -
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά - Λήξη Crimp
στοίβαγμα Κατεύθυνση Signal Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Gold Plated
Σειρά MIL-DTL-24308, D*MA Κατάσταση RoHS Bulk
Pitch - Σύνδεσμος - Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 3 Αριθμός θέσεων 26
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DAMAK26SNMBF228F229K128
Μήκος - τμήμα με σπείρωμα κάτω από την κεφαλή - Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount Crimp Περιγραφή CONN DSUB HD RCPT 26POS PNL MNT
Η τρέχουσα εκτίμηση (ανά επαφή) Housing/Shell (Unthreaded) τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A