DA15S1AFNA190A197
CannonCannon
Cannon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Φύλλα δεδομένων: DA15S1AFNA190A197.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DA15S1AFNA190A197 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4545 pcs Φύλλο δεδομένων DA15S1AFNA190A197.pdf
Gauge Wire - Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 2 (DA, A)
Shell Υλικό, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Σειρά Original D
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 15
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Mounting Brackets Λεπτομερής περιγραφή 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector