CIR06R40B-37S-F80
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 37POS STRGHT SKT
Φύλλα δεδομένων: 1.CIR06R40B-37S-F80.pdf2.CIR06R40B-37S-F80.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CIR06R40B-37S-F80 Κατασκευαστής ITT Cannon, LLC
Περιγραφή CONN PLUG 37POS STRGHT SKT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4540 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CIR06R40B-37S-F80.pdf2.CIR06R40B-37S-F80.pdf
Τάση - Ονομαστική 500VAC, 700VDC Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Proof
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Υλικό, Finish - Σειρά MIL-DTL-5015, CIR
Κατάσταση RoHS Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 37 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή CIR06R40B-37S-F80 Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 40-B37
Χαρακτηριστικά - Διευρυμένη περιγραφή 37 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
Περιγραφή CONN PLUG 37POS STRGHT SKT τρέχουσα Αξιολόγηση 23A