CIR030-40B-37PF80
CannonCannon
Cannon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 37POS SILVR CRIMP
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CIR030-40B-37PF80 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT MALE 37POS SILVR CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5264 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης 500VAC, 700VDC Λήξη Crimp
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 40-B37 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά MIL-DTL-5015, CIR
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός θέσεων 37
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 37 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver τρέχουσα Αξιολόγηση 23A
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating - Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Silver
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins Χρώμα Olive Drab
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CIR030-40A-8S-F80-VO
CIR030-40A-8S-F80-VO
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG FMALE 8POS PNL MT
Σε απόθεμα: 780 pcs
Κατεβάστε: CIR030-40A-8S-F80-VO.pdf
RFQ
CIR030-40B-37PF80T108
CIR030-40B-37PF80T108
Σε απόθεμα: 4838 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
CIR030A-16-11S
CIR030A-16-11S
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 2POS SOLDER CUP
Κατεβάστε:
CIR030-40B-37P-F80
CIR030-40B-37P-F80