CIR030-40A-60S
CannonCannon
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 60POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: CIR030-40A-60S.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 281 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 281 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CIR030-40A-60S Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 60POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 281 pcs Φύλλο δεδομένων CIR030-40A-60S.pdf
Αξιολόγηση τάσης 500VAC, 700VDC Λήξη Solder Cup
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 40-A60 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά MIL-DTL-5015, CIR
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CIR03040A60S
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 60 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 60 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver τρέχουσα Αξιολόγηση 13A
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating - Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Silver
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Χρώμα Olive Drab
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CIR030-40A-5S-F80-GM-T89
CIR030-40A-5S-F80-GM-T89
Κατασκευαστές: ITT Cannon, LLC
Περιγραφή: CIR 5C 5#0 SKT RECP WALL
Σε απόθεμα: 632 pcs
Κατεβάστε: CIR030-40A-5S-F80-GM-T89.pdf
RFQ
CIR030-40A-60S-F80-VO
CIR030-40A-60S-F80-VO
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 60POS PNL MT