CIR00F-16A-10S
CannonCannon
Cannon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 707 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 707 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CIR00F-16A-10S Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 707 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης 500VAC, 700VDC Λήξη Solder Cup
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 16-A10 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά MIL-DTL-5015, CIR
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός θέσεων 10
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange
Προστασία Ingress Environment Proof Χαρακτηριστικά Cable Clamp
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -