CA3108R28-22P
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 6POS RT ANG W/PINS
Φύλλα δεδομένων: 1.CA3108R28-22P.pdf2.CA3108R28-22P.pdf3.CA3108R28-22P.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CA3108R28-22P
Αριθμός εξαρτήματος CA3108R28-22P Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN PLUG 6POS RT ANG W/PINS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder Cup
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά MIL-DTL-5015, CA
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CA3108R2822P
ICA3108R28-22P
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 6 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line), Right Angle
Προστασία Ingress IP65 - Dust Tight, Water Resistant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
τρέχουσα Αξιολόγηση 22A, 135A Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Silver Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins
Χρώμα Olive Drab
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CA3108R28-22PBF80
CA3108R28-22PBF80