CA3106E22-19SWBF80
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 14POS CRIMP
Φύλλα δεδομένων: CA3106E22-19SWBF80.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CA3106E22-19SWBF80 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 14POS CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1629 pcs Φύλλο δεδομένων CA3106E22-19SWBF80.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Crimp
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 22-19 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά MIL-DTL-5015, CA-B
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CA3106E2219SWBF80
ICA3106E22-19SWBF80
Προσανατολισμός W Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 14 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Χαρακτηριστικά Strain Relief στερέωσης Τύπος Reverse Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 14 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver τρέχουσα Αξιολόγηση 22A