CA3102R22-14S
CannonCannon
Cannon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: 1.CA3102R22-14S.pdf2.CA3102R22-14S.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CA3102R22-14S
Αριθμός εξαρτήματος CA3102R22-14S Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2261 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CA3102R22-14S.pdf2.CA3102R22-14S.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder Cup
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 22-14 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά MIL-DTL-5015, CA
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CA3102R2214S
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 19 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Προστασία Ingress IP65 - Dust Tight, Water Resistant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
τρέχουσα Αξιολόγηση 22A Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Silver Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets
Χρώμα Olive Drab
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CA3102R22-14PF80
CA3102R22-14PF80
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 19POS SILVR CRIMP
Σε απόθεμα: 3237 pcs
Κατεβάστε: CA3102R22-14PF80.pdf
RFQ
CA3102R22-14PZF80A206
CA3102R22-14PZF80A206
Σε απόθεμα: 2450 pcs
Κατεβάστε: CA3102R22-14PZF80A206.pdf
RFQ
CA3102R22-14S-F183
CA3102R22-14S-F183
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 19POS CRIMP
Κατεβάστε: CA3102R22-14S-F183.pdf
CA3102R22-14PBF80
CA3102R22-14PBF80
Κατεβάστε: CA3102R22-14PBF80.pdf
CA3102R22-14SA95
CA3102R22-14SA95
Κατεβάστε: CA3102R22-14SA95.pdf
CA3102R22-14SA206A176-6/32
CA3102R22-14SA206A176-6/32
Περιγραφή: ER 19C 19#16 SKT RECP
Κατεβάστε:
CA3102R22-14SA95F80
CA3102R22-14SA95F80
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Κατεβάστε: CA3102R22-14SA95F80.pdf
CA3102R22-14SBF80
CA3102R22-14SBF80
Κατασκευαστές: ITT Cannon, LLC
Περιγραφή: CONN RCPT 19POS BOX MNT W/SKTS