CA3101E24A28SWBF80
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 28POS CRIMP
Φύλλα δεδομένων: 1.CA3101E24A28SWBF80.pdf2.CA3101E24A28SWBF80.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CA3101E24A28SWBF80 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 28POS CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1563 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CA3101E24A28SWBF80.pdf2.CA3101E24A28SWBF80.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Crimp
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 24-A28 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά MIL-DTL-5015, CA-B
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός W
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός θέσεων 28
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Χαρακτηριστικά Strain Relief
στερέωσης Τύπος Reverse Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 28 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
τρέχουσα Αξιολόγηση 22A Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -