CA3100F10SL-3SBF80
CannonCannon
Cannon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 3POS SILVR CRIMP
Φύλλα δεδομένων: CA3100F10SL-3SBF80.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CA3100F10SL-3SBF80 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 3POS SILVR CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3733 pcs Φύλλο δεδομένων CA3100F10SL-3SBF80.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Crimp
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 10SL-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά MIL-DTL-5015, CA-B
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CA3100F10SL3SBF80
ICA3100F10SL-3SBF80
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 3 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Reverse Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver τρέχουσα Αξιολόγηση 22A
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating - Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Silver
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Χρώμα Olive Drab
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CA3100F10SL-3SB01-05
CA3100F10SL-3SB01-05
Σε απόθεμα: 3176 pcs
Κατεβάστε: CA3100F10SL-3SB01-05.pdf
RFQ
CA3100F10SL-3SB01
CA3100F10SL-3SB01
Σε απόθεμα: 3610 pcs
Κατεβάστε: CA3100F10SL-3SB01.pdf
RFQ
CA3100F10SL-3SBF8005F0
CA3100F10SL-3SBF8005F0
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG FMALE 3POS PNL MT
Κατεβάστε: CA3100F10SL-3SBF8005F0.pdf
CA3100F10SL-3SA95
CA3100F10SL-3SA95
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER CUP
Κατεβάστε: CA3100F10SL-3SA95.pdf
CA3100F10SL-3SBF80F0
CA3100F10SL-3SBF80F0
Κατεβάστε: CA3100F10SL-3SBF80F0.pdf
CA3100F10SL-3S
CA3100F10SL-3S
Κατεβάστε: CA3100F10SL-3S.pdf
CA3100F10SL-3PF80F0
CA3100F10SL-3PF80F0
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 3POS PNL MNT
Κατεβάστε: CA3100F10SL-3PF80F0.pdf
CA3100F10SL-3SF80
CA3100F10SL-3SF80
Κατεβάστε: CA3100F10SL-3SF80.pdf
CA3100F10SL-3SBF80F0-05
CA3100F10SL-3SBF80F0-05
Κατεβάστε: CA3100F10SL-3SBF80F0-05.pdf
CA3100F10SL-3SBF80-05
CA3100F10SL-3SBF80-05
Κατεβάστε: CA3100F10SL-3SBF80-05.pdf
CA3100F10SL-3SF80F0
CA3100F10SL-3SF80F0
Περιγραφή: ER 3C 3#16S SKT RECP
Κατεβάστε:
CA3100F10SL-3SB
CA3100F10SL-3SB
Κατεβάστε: CA3100F10SL-3SB.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών