CA20L32A55SB
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 55POS SOLDER
Φύλλα δεδομένων: CA20L32A55SB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CA20L32A55SB
Αριθμός εξαρτήματος CA20L32A55SB Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 55POS SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1574 pcs Φύλλο δεδομένων CA20L32A55SB.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός θέσεων 55
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Reverse Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Silver
τρέχουσα Αξιολόγηση 22A Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Silver Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets
Χρώμα Olive Drab
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CA20P
CA20P
Κατασκευαστές: XP Power
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 2000V 1W
Σε απόθεμα: 319 pcs
Κατεβάστε: CA20P.pdf
RFQ
CA20L36-11SBA176
CA20L36-11SBA176
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 48POS GOLD SLDR
Σε απόθεμα: 5848 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
CA20L32A55SXB
CA20L32A55SXB
Περιγραφή: CB 55C 55#16 SKT RECP BOX
Σε απόθεμα: 1661 pcs
Κατεβάστε: CA20L32A55SXB.pdf
CA210
CA210
Κατασκευαστές: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Περιγραφή: CBL ASSY NYLN WTC 2PIN 10'
Κατεβάστε: CA210.pdf
CA20L32A55PB
CA20L32A55PB
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 55POS SOLDER
Κατεβάστε: CA20L32A55PB.pdf
CA20P-5
CA20P-5
Κατασκευαστές: XP Power