CA20L24A28SB
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 28POS SOLDER
Φύλλα δεδομένων: CA20L24A28SB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CA20L24A28SB
Αριθμός εξαρτήματος CA20L24A28SB Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 28POS SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1569 pcs Φύλλο δεδομένων CA20L24A28SB.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα ICA20L24A28SB
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 28 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Reverse Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 28 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Silver τρέχουσα Αξιολόγηση 22A