CA20COME24-28SBF80
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 24POS CRIMP
Φύλλα δεδομένων: CA20COME24-28SBF80.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CA20COME24-28SBF80 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 24POS CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5652 pcs Φύλλο δεδομένων CA20COME24-28SBF80.pdf
Αξιολόγηση τάσης 200VAC, 250VDC Λήξη Crimp
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός θέσεων 24
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Reverse Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver τρέχουσα Αξιολόγηση 22A