CA07A24-22SB
CannonCannon
Cannon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: CA07A24-22SB.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 751 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 751 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CA07A24-22SB
Αριθμός εξαρτήματος CA07A24-22SB Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 751 pcs Φύλλο δεδομένων CA07A24-22SB.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder Cup
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά MIL-DTL-5015, CA-B
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CA07A2422SB
ICA07A24-22SB
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 4 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Reverse Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver τρέχουσα Αξιολόγηση 74A
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating - Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Silver
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Χρώμα Olive Drab
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CA07A24-28SB
CA07A24-28SB
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP
Σε απόθεμα: 797 pcs
Κατεβάστε: CA07A24-28SB.pdf
RFQ
CA07A24-22SBF80
CA07A24-22SBF80
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 4POS SILVR CRIMP