CA06EW32A47PB15
CannonCannon
Cannon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 47POS SILVR CRIMP
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 761 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 761 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CA06EW32A47PB15 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN PLUG MALE 47POS SILVR CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 761 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 32-A47 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά MIL-DTL-5015, CA-B
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα ICA06EW32A47PB15
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 47 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Χαρακτηριστικά Strain Relief στερέωσης Τύπος Reverse Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 47 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver τρέχουσα Αξιολόγηση 22A