2DE19S-F225-F0
CannonCannon
Cannon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος MICRO DD 19POS SKT
Φύλλα δεδομένων: 1.2DE19S-F225-F0.pdf2.2DE19S-F225-F0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2DE19S-F225-F0 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή MICRO DD 19POS SKT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5716 pcs Φύλλο δεδομένων 1.2DE19S-F225-F0.pdf2.2DE19S-F225-F0.pdf
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 1 (DE, E) Double Density Shell Υλικό, Finish Stainless Steel
Shell Τέλος Πάχος - Σειρά Micro, 2D
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 096258-0098
2DE-19SF225F0
2DE19SF225F0
I2DE-19SF225F0
I2DE-19SF225F0-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 3
Αριθμός θέσεων 19 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Κύκλοι του ζευγαρώματος -
Προστασία Ingress - φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (Unthreaded)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled
Λεπτομερής περιγραφή Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, Double Density Connector 19 Position Επικοινωνία Τύπος Signal