MP915-0.15-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP915-0.15-1% Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Caddock Electronics, Inc.
Περιγραφή προϊόντος RES 0.15 OHM 15W 1% TO126
Φύλλα δεδομένων: MP915-0.15-1%.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MP915-0.15-1%
Αριθμός εξαρτήματος MP915-0.15-1% Κατασκευαστής Caddock Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 0.15 OHM 15W 1% TO126 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 51326 pcs Φύλλο δεδομένων MP915-0.15-1%.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας 0/ +200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-126 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.320" L x 0.110" W (8.12mm x 2.79mm)
Σειρά Kool-Pak®MP900 Λειτουργία του πίνακα 150 mOhms
Ισχύς (Watts) 15W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-126-2 Αλλα ονόματα MP915-0.15-1%-ND
MP915-0.15F
MP9150.151%
REFMP915-0.15-1%
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.450" (11.44mm)
Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 150 mOhms ±1% 15W Through Hole Resistor TO-126-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film Σύνθεση Thick Film