MP9100-0.50-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP9100-0.50-1% Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Caddock Electronics, Inc.
Περιγραφή προϊόντος RES 0.5 OHM 100W 1% TO247
Φύλλα δεδομένων: MP9100-0.50-1%.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MP9100-0.50-1% Κατασκευαστής Caddock Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 0.5 OHM 100W 1% TO247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12129 pcs Φύλλο δεδομένων MP9100-0.50-1%.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας -20/ +80ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.620" L x 0.195" W (15.75mm x 4.95mm)
Σειρά Kool-Pak®MP9000 Λειτουργία του πίνακα 500 mOhms
Ισχύς (Watts) 100W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-247-2 Αλλα ονόματα MP9100-0.50F
MP91000.501%
REFMP9100-0.50-1%
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.825" (20.96mm)
Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 500 mOhms ±1% 100W Through Hole Resistor TO-247-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film Σύνθεση Thick Film