MP825-0.50-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP825-0.50-1% Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Caddock Electronics, Inc.
Περιγραφή προϊόντος RES 0.5 OHM 1% 25W TO126-2
Φύλλα δεδομένων: MP825-0.50-1%.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MP825-0.50-1%
Αριθμός εξαρτήματος MP825-0.50-1% Κατασκευαστής Caddock Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 0.5 OHM 1% 25W TO126-2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 19433 pcs Φύλλο δεδομένων MP825-0.50-1%.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας -20/ +80ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-126 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.320" L x 0.110" W (8.12mm x 2.79mm)
Σειρά Kool-Pak®MP800 Λειτουργία του πίνακα 500 mOhms
Ισχύς (Watts) 25W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-126-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.550" (13.97mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 500 mOhms ±1% 25W Through Hole Resistor TO-126-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film