MP821-0.50-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP821-0.50-1% Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Caddock Electronics, Inc.
Περιγραφή προϊόντος RES 0.5 OHM 20W 1% TO220
Φύλλα δεδομένων: MP821-0.50-1%.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MP821-0.50-1%
Αριθμός εξαρτήματος MP821-0.50-1% Κατασκευαστής Caddock Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 0.5 OHM 20W 1% TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16577 pcs Φύλλο δεδομένων MP821-0.50-1%.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας -20/ +80ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.400" L x 0.175" W (10.16mm x 4.45mm)
Σειρά Kool-Pak®MP800 Λειτουργία του πίνακα 500 mOhms
Ισχύς (Watts) 20W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-2 Αλλα ονόματα MP821-0.50F
MP8210.501%
REFMP821-0.50-1%
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.590" (14.99mm)
Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 500 mOhms ±1% 20W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film Σύνθεση Thick Film