MP725-0.10-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP725-0.10-1% Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Caddock Electronics, Inc.
Περιγραφή προϊόντος RES 0.1 OHM 1% 25W DPAK
Φύλλα δεδομένων: MP725-0.10-1%.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MP725-0.10-1%
Αριθμός εξαρτήματος MP725-0.10-1% Κατασκευαστής Caddock Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 0.1 OHM 1% 25W DPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 23687 pcs Φύλλο δεδομένων MP725-0.10-1%.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας 0/ +200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DPAK Μέγεθος / Διαστάσεις 0.325" L x 0.320" W (8.26mm x 8.13mm)
Σειρά MP725 Λειτουργία του πίνακα 100 mOhms
Ισχύς (Watts) 25W Συσκευασία Tape & Reel (TR)