MP2060-10.0-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP2060-10.0-1% Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Caddock Electronics, Inc.
Περιγραφή προϊόντος RES 10 OHM 60W 1% TO220
Φύλλα δεδομένων: MP2060-10.0-1%.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MP2060-10.0-1% Κατασκευαστής Caddock Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 10 OHM 60W 1% TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 23267 pcs Φύλλο δεδομένων MP2060-10.0-1%.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας -20/ +80ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.410" L x 0.175" W (10.41mm x 4.45mm)
Σειρά Kool-Pak®MP2060 Λειτουργία του πίνακα 10 Ohms
Ισχύς (Watts) 60W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-2 Αλλα ονόματα MP2060-10.0F
REFMP2060-10.0-1%
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.650" (16.52mm)
Λεπτομερής περιγραφή 10 Ohms ±1% 60W Through Hole Resistor TO-220-2 Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Thick Film Σύνθεση Thick Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MP2060-100-1%
MP2060-100-1%
Περιγραφή: RES 100 OHM 60W 1% TO220
Σε απόθεμα: 22600 pcs
Κατεβάστε: MP2060-100-1%.pdf