MP2060-0.020-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP2060-0.020-1% Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Caddock Electronics, Inc.
Περιγραφή προϊόντος RES 0.02 OHM 60W 1% TO220
Φύλλα δεδομένων: MP2060-0.020-1%.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MP2060-0.020-1% Κατασκευαστής Caddock Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 0.02 OHM 60W 1% TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13124 pcs Φύλλο δεδομένων MP2060-0.020-1%.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας 0/ +200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.410" L x 0.175" W (10.41mm x 4.45mm)
Σειρά Kool-Pak®MP2060 Λειτουργία του πίνακα 20 mOhms
Ισχύς (Watts) 60W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-2 Αλλα ονόματα MP2060-0.020F
MP20600.0201%
REFMP2060-0.020-1%
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.650" (16.52mm)
Λεπτομερής περιγραφή 20 mOhms ±1% 60W Through Hole Resistor TO-220-2 Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Thick Film Σύνθεση Thick Film