GPB527D202BW
CW IndustriesCW Industries
GPB527D202BW Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CW Industries
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PUSHBUTTON SPST 10A 125V
Φύλλα δεδομένων: 1.GPB527D202BW.pdf2.GPB527D202BW.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GPB527D202BW
Αριθμός εξαρτήματος GPB527D202BW Κατασκευαστής CW Industries
Περιγραφή SWITCH PUSHBUTTON SPST 10A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 41273 pcs Φύλλο δεδομένων 1.GPB527D202BW.pdf2.GPB527D202BW.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 14V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Τύπος Standard Στυλ λήξης Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Λειτουργία διακόπτη Off-On Σειρά GPB
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 20.20mm Dia Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα CW249 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Snap-In Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή - Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Χαρακτηριστικά - ηλεκτρική ζωή -
Λεπτομερής περιγραφή Pushbutton Switch SPST Standard Panel Mount, Snap-In τρέχουσα Αξιολόγηση 10A (AC), 20A (DC)