C3DPS-6006G
CW IndustriesCW Industries
CW Industries
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IDC CABLE - CKR60S/AE60G/CPC60S
Φύλλα δεδομένων: 1.C3DPS-6006G.pdf2.C3DPS-6006G.pdf3.C3DPS-6006G.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του C3DPS-6006G
Αριθμός εξαρτήματος C3DPS-6006G Κατασκευαστής CW Industries
Διαθέσιμη ποσότητα 4288 pcs Φύλλο δεδομένων 1.C3DPS-6006G.pdf2.C3DPS-6006G.pdf3.C3DPS-6006G.pdf
Χρήση Board In θωράκιση Unshielded
Σειρά - Pitch - Σύνδεσμος 0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable 0.050" (1.27mm) Αριθμός σειρών 2, 4
Αριθμός θέσεων 60 Μήκος 0.500' (152.40mm, 6.00")
Λεπτομερής περιγραφή 60 Position Cable Assembly Rectangular Socket to PCB 0.500' (152.40mm, 6.00") Επικοινωνία Τέλος Πάχος 100.0µin (2.54µm)