C3CES-1006G
CW IndustriesCW Industries
C3CES-1006G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CW Industries
Περιγραφή προϊόντος IDC CABLE - CKC10S/AE10G/CCE10S
Φύλλα δεδομένων: 1.C3CES-1006G.pdf2.C3CES-1006G.pdf3.C3CES-1006G.pdf4.C3CES-1006G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του C3CES-1006G
Αριθμός εξαρτήματος C3CES-1006G Κατασκευαστής CW Industries
Χρήση Board In θωράκιση Unshielded
Σειρά - Pitch - Σύνδεσμος 0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable 0.050" (1.27mm) Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 10 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Μήκος 0.500' (152.40mm, 6.00") Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά Polarizing Key Λεπτομερής περιγραφή 10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Card Edge 0.500' (152.40mm, 6.00")