C3CCS-1006M
CW IndustriesCW Industries
C3CCS-1006M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CW Industries
Περιγραφή προϊόντος IDC CABLE - CKC10S/AE10M/CKC10S
Φύλλα δεδομένων: 1.C3CCS-1006M.pdf2.C3CCS-1006M.pdf3.C3CCS-1006M.pdf4.C3CCS-1006M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του C3CCS-1006M
Αριθμός εξαρτήματος C3CCS-1006M Κατασκευαστής CW Industries
Χρήση Board In θωράκιση Unshielded
Σειρά - Pitch - Σύνδεσμος 0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable 0.050" (1.27mm) Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 10 Μήκος 0.500' (152.40mm, 6.00")
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά Polarizing Key
Λεπτομερής περιγραφή 10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.500' (152.40mm, 6.00") Επικοινωνία Τέλος Πάχος 100.0µin (2.54µm)