VXO78012-500
CUI, Inc.CUI, Inc.
VXO78012-500 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 12V OR -12V
Φύλλα δεδομένων: VXO78012-500.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VXO78012-500
Αριθμός εξαρτήματος VXO78012-500 Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V OR -12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 43682 pcs Φύλλο δεδομένων VXO78012-500.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 12V or -12V
Τάση - Εισόδου (Min) 15V or 8V Τάση - Εισόδου (Max) 36V or 24V
Τύπος Linear Regulator Replacement Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.39" L x 0.28" W x 0.43" H (10.0mm x 7.2mm x 11.0mm) Σειρά VXO78-500
Ισχύς (Watts) 6W Συσκευασία / υπόθεση 3-SIP Module
Αλλα ονόματα 102-4250 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά SCP
Αποδοτικότητα 94% Λεπτομερής περιγραφή Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 12V or -12V 500mA or 150mA 15V or 8V - 36V or 24V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 500mA or 150mA Καλιφόρνια Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.