VWRBS2-D48-S24-SIP
CUI, Inc.CUI, Inc.
VWRBS2-D48-S24-SIP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 24V 2W
Φύλλα δεδομένων: VWRBS2-D48-S24-SIP.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος VWRBS2-D48-S24-SIP Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC DC CONVERTER 24V 2W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5561 pcs Φύλλο δεδομένων VWRBS2-D48-S24-SIP.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 24V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 72V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 0.87" L x 0.37" W x 0.47" H (22.0mm x 9.5mm x 12.0mm)
Σειρά VWRBS2-SIP Ισχύς (Watts) 2W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 8-SIP Module, 7 Leads
Αλλα ονόματα 102-1707
VWRBS2D48S24SIP
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά SCP Αποδοτικότητα 80%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 80mA 36V - 72V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 80mA