VWRAS1-D12-D9-SIP
CUI, Inc.CUI, Inc.
VWRAS1-D12-D9-SIP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER +/-9V 1W
Φύλλα δεδομένων: VWRAS1-D12-D9-SIP.pdf
Κατάσταση RoHs Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος VWRAS1-D12-D9-SIP Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-9V 1W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Διαθέσιμη ποσότητα 5109 pcs Φύλλο δεδομένων VWRAS1-D12-D9-SIP.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -9V
Τάσης - Υλοποίηση 1 9V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 9V Τάση - Εισόδου (Max) 18V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 0.87" L x 0.37" W x 0.47" H (22.0mm x 9.5mm x 12.0mm)
Σειρά VWRAS1-SIP Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 8-SIP Module, 7 Leads
Αλλα ονόματα VWRAS1D12D9SIP Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Not applicable / Not applicable Χαρακτηριστικά SCP
Αποδοτικότητα 76% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 9V -9V 55mA, 55mA 9V - 18V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 55mA, 55mA εφαρμογές ITE (Commercial)