VSCP-1K5-12
CUI, Inc.CUI, Inc.
VSCP-1K5-12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 12V 1500W
Φύλλα δεδομένων: VSCP-1K5-12.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VSCP-1K5-12
Αριθμός εξαρτήματος VSCP-1K5-12 Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 12V 1500W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4622 pcs Φύλλο δεδομένων VSCP-1K5-12.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 260 VAC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 11.42" L x 4.72" W x 5.22" H (290.0mm x 120.0mm x 132.5mm) Σειρά VSCP-1K5
Ισχύς (Watts) 1500W Αλλα ονόματα 102-1494
651-11202R
VSCP1K512
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 65°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 125A 90 ~ 260 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 125A