VMS-225-48-1
CUI, Inc.CUI, Inc.
VMS-225-48-1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 48V 120W/225W
Φύλλα δεδομένων: VMS-225-48-1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VMS-225-48-1
Αριθμός εξαρτήματος VMS-225-48-1 Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V 120W/225W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1315 pcs Φύλλο δεδομένων VMS-225-48-1.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 48V
Τάσης - Απομόνωση 4.2kV Τάση - Είσοδος 80 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 4.00" L x 2.00" W x 1.00" H (101.6mm x 50.8mm x 25.4mm)
Σειρά VMS-225 Ισχύς (Watts) 120W (225W Forced Air)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Απαιτείται ελάχιστο φορτίο -
Αποδοτικότητα 94% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 4.69A 80 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 4.69A Καλιφόρνια Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.
εγκρίσεις CE, cURus, NEMKO εφαρμογές Medical
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
VMS-225-48
VMS-225-48
Κατασκευαστές: CUI, Inc.