VMS-180-30-1
CUI, Inc.CUI, Inc.
VMS-180-30-1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 30V 120W/180W
Φύλλα δεδομένων: VMS-180-30-1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
72 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VMS-180-30-1
Αριθμός εξαρτήματος VMS-180-30-1 Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 30V 120W/180W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1048 pcs Φύλλο δεδομένων VMS-180-30-1.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 30V
Τάσης - Απομόνωση 4.2kV Τάση - Είσοδος 80 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 4.00" L x 2.00" W x 0.75" H (101.6mm x 50.8mm x 19.1mm)
Σειρά VMS-180 Ισχύς (Watts) 120W (180W Forced Air)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Απαιτείται ελάχιστο φορτίο -
Αποδοτικότητα 90% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 30V 6A 80 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6A Καλιφόρνια Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.
εγκρίσεις CE, cURus, NEMKO εφαρμογές Medical
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
VMS-180-15-1
VMS-180-15-1
Κατασκευαστές: CUI, Inc.
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 15V 120W/180W
Σε απόθεμα: 1050 pcs
Κατεβάστε: VMS-180-15-1.pdf
RFQ
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 48V 120W/180W
Σε απόθεμα: 1291 pcs
Κατεβάστε: VMS-180-48-1.pdf
RFQ