VHD1-S5-S12-DIP
CUI, Inc.CUI, Inc.
VHD1-S5-S12-DIP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 12V 1W
Φύλλα δεδομένων: VHD1-S5-S12-DIP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
77 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος VHD1-S5-S12-DIP Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 1W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12517 pcs Φύλλο δεδομένων VHD1-S5-S12-DIP.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 6kV
Τάση - Εισόδου (Min) 4.5V Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 1.27" L x 0.58" W x 0.37" H (32.3mm x 14.7mm x 9.4mm)
Σειρά VHD1-DIP Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 24-DIP Module, 14 Leads
Αλλα ονόματα VHD1S5S12DIP Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά SCP Αποδοτικότητα 74%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 84mA 4.5V - 5.5V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 84mA